تماس با ما
Joanna Ding

شماره تلفن : +8618008454159

WhatsApp : +8618008454159

جدیدترین مدل HIFU V-max 4D در استیلند نزدیک است

March 3, 2021

Liposonic + 4D + RadarCarving + حریم خصوصی + عملکرد تشخیص
Astiland V-max 4D یک روش ایده آل برای کسانی است که نمی خواهند تحت یک عمل جراحی تهاجمی دردناک یا لیفت با نخ قرار بگیرند.این فناوری از کارتریج های چند عمق استفاده می کند تا سطح شدید تمرکز بالا را در لایه های عمیق تر پوست و چربی ارائه دهد.به هر نقطه ای که سونوگرافی برخورد می کند یک منطقه حرارتی گفته می شود و انقباض پوست و اثر کاویتاسیون فوری (آزاد سازی چربی) در آن نقطه وجود دارد.

در مقایسه با فناوری معمول HIFU که از 1 خط در 1 عکس استفاده می کند ، Astiland V-max 4D از 11 خط با فاصله 10 میلی متر از هم در یک عکس استفاده می کند.این عملکرد این فناوری را 11 برابر بیشتر از هر دستگاه قبلی HIFU افزایش می دهد.

 

با وجود مناطق گرمایی بیشتر که به فاصله 10 میلی متر از هم فاصله داشته باشند ، انقباض پوستی یکنواخت تری وجود دارد که نتایج قابل مشاهده ای می دهد که بیماران می توانند بلافاصله ببینند و احساس کنند.

 

آخرین اخبار شرکت جدیدترین مدل HIFU V-max 4D در استیلند نزدیک است  0

 

Hifu چیست؟
ULTRASOUND-THERAPY HIFU FACELIFT: HIFU مخفف سونوگرافی متمرکز با شدت بالا است و یک روش ابتکاری ، بدون درد و غیرتهاجمی برای کاهش چین و چروک است که تا دو سال طول می کشد و مناسب پوست است.برنامه های اضافی شامل لیفت صورت و ابرو ، سفت شدن بافت همبند و درمان سلولیت است.امواج فراصوت بسیار غلیظ به عمق پوست نفوذ کرده و تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کنند.20٪ نتیجه بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است.3-6 ماه بعد ، نتیجه نهایی قابل مشاهده است.

سونوگرافی بسیار متمرکز روند بهبودی بدن در ناحیه های صورت ، گردن و دکلته را فعال و تسریع می کند و در نتیجه به افتادگی پوست کمک می کند تا خود را محکم کرده و محکمتر شود.این روش به هیچ کرم ، هیچ محصول پرکننده مصنوعی یا سم احتیاج ندارد.این امر تنها به توانایی بازسازی طبیعی بدن متکی است.از آنجا که درمان لایه های عمیق تری را هدف قرار می دهد ، سطح پوست تحت تأثیر قرار نمی گیرد.پس از درمان ، می توانید به سادگی فعالیت های معمول خود را انجام دهید.

روش سونوگرافی درمانی از طریق ورودی هدفمند انرژی سونوگرافی به لایه های عمیق پوست ، تولید کلاژن را تحریک می کند.این باعث گرم شدن بافت می شود ، که به نوبه خود باعث پاسخ طبیعی پوست می شود که فرآیند بازسازی را از طریق تولید کلاژن جدید آغاز می کند.

 

لیزرها به طور کلی بالاترین لایه های پوست را هدف قرار می دهند (به عنوان مثال: برای خنثی کردن خطوط ریز ، چین و چروک ها و تغییر در رنگدانه ها).روش HIFU سونوگرافی درمانی سطح پوست را دور می زند و کاملاً روی لایه های عمیق و ساختاری پوست که کلاژن رسوب می کند تمرکز می کند.درمان HIFU با سونوگرافی کاملاً بدون درد است.

برنامه های اصلی V-max 4D؟

 

کاهش چین و چروک

 

لیفت صورت بدون جراحی

 

اصلاح فرم صورت

 

بلند شدن گونه ها

 

برداشتن ابرو

 

برداشتن خط اخم و پیشانی

 

برداشتن چین های بینی

 

کاهش چانه

 

کاهش کیسه اشکی

 

سفت شدن دکلته

 

درمان صاف کننده پوست بعد از لیپوساکشن

 

چه جدید با HIFU 4D

 

3D HIFU 11 برابر کارآمدتر از فناوری نسل قبلی است ، معرفی چندین خط در هر عکس نه تنها نتایج را افزایش می دهد ، بلکه باعث ماندگاری و نمایش بیشتر نتیجه می شود.

این دستگاه دارای دو کارتریج متمرکز بر عمق 3 میلی متر و 4.5 میلی متر است اما شما می توانید 5 کارتریج اضافی برای بدن استفاده کنید و این سیستم را حتی بیشتر مفید و کارآمد کند ، نتایج عالی در شکم ، بازوها ، ران ها ، لگن و دسته های عشق مشاهده می شود .